Książka odwiedzin

Data 2015-05-25

Dodał Agnieszka Kaleta

Temat Impreza

Odpowiedz

To miejsce jest niesamowite zarówno na wypoczynek jak i na imprezy. Organizowaliśmy tam komunie, a wszyscy zaproszeni goście byli bardzo zadowoleni zarówno z widoków jak i jedzenia i przemiłej domowej atmosfery. Polecam każdemu kto poszukuje spokojnego i cichego miejsca na wypoczynek :)

Data 2015-05-06

Dodał Marcin C

Temat a

Odpowiedz

Polecam to miejsce. Pokoje bardzo schludne i czyste . Dom położony zaraz przy lesie , 2 km od wioski , trochę trudny dojazd dla rowerzystów amatorów.

Bardzo blisko do Czech , zamku Czocha , niedaleko również do Świeradowa i innych pięknych miejsc.

Polecam !

Data 2013-08-02

Dodał Monika i Piotrek z Nysy

Temat opinia

Odpowiedz

Miejsce bardzo ładnie położone, pod lasem daleko od zgiełku dnia codziennego, polecam na wypady dłuższe czy tak jak my nawet jednodniowe. Pokoje bardzo schludne atmosfera bardzo miła, właściciele bardzo przyjemni, właścicielka bardzo przyjazna i miła jej małżonek też był bardzo miły, można zamówić za niewielką dopłatą śniadanie,obiad i kolację, Agnieszka bardzo dobrze gotuje polecamy. Tereny bardzo malownicze, bardzo blisko do Czech jak również do zamku Czocha więc za jednym zamachem można odpocząć i pozwiedzać, jak również pokąpać się nad miłym zalewem Leśnieckim, bardzo ciepło pozdrawiamy właścicieli i do zobaczenia.

Data 2013-06-03

Dodał Beata I Andrzej

Temat Noclegi

Odpowiedz

Piękne i spokojne miejsce, gorąco polecamy, gospodarze super, pokoje czyściutkie, pies i kot też super. Miła atmosfera i super wypoczynek, chcielibyśmy tam wrócić, no i powódź chyba ich nie dotknie. Budynek wygląda już o wiele lepiej niż na zdjęciach, to miejsce się ciągle rozwija, warto zaktualizować stronę, pozdrawiamy :))))

Data 2013-06-04

Dodał Agnieszka Pilińska

Temat Re:Noclegi

Odpowiedz

Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Data 2013-07-31

Dodał Agnieszka Pilińska

Temat Re:Noclegi

Odpowiedz

Faktycznie powódź nas nie dotknęła! Niestety większość mieszkańców mojej miejscowości przeżyło dramat. Nocą z 29 na 30 lipca musieli zmagać się z powodzią właśnie, a teraz usuwają jej skutki. Zniszczenia są ogromne. Życzę wszystkim poszkodowanym żeby wszystko jak najszybciej wróciło do normy, a przede wszystkim dużo zdrowia, siły i wytrwałości.

Data 2013-02-12

Dodał Vinayak Sharma

Temat wonderful place

Odpowiedz

very nice place and really friendly and welcoming atmosphere. This was my first time in Poland but not last for sure. I wish to meet people like those living in dom na lesnej gorze everywhere. This place is sure worth visiting. wonderful for those who want peace and and want to contemplate nature.

Data 2012-07-08

Dodał Grzesiek

Temat Noclegi

Odpowiedz

Gorąco polecam, super miejsce, super atmosfera, super gospodarze, super pokoje. Napewo to nie był ostatni raz kiedy tam byłem. Jeszcze raz polecam :)

Data 2012-07-02

Dodał Ewa Bulak

Temat Noclegi

Odpowiedz

Super miejsce spokojne i tajemnicze.
Wspaniali gospodarze i fajna zabawa
Extra polecam

Data 2012-06-06

Dodał Nowak Anna

Temat noclegi.

Odpowiedz

Byłam, polecam.